2017’de Başlayan En İyi 5 Yabancı Dizi

Bazen bitmiş bir diziye başlamak gözünüzde büyür, bazen de izlemek istersiniz ancak spoiler yemekten delik deşik olmuşsunuzdur. O yüzden bazı dizi bağımlıları için en iyisi hiç kimsenin bilmediği ya da az bildiği içinde bulunduğu yılın dizisine tertemiz bir başlangıç yapmaktır.

İşte biz de buradan yola çıkarak şu ana kadar çıkan 2017 yılının en iyi yabancı dizilerini sizin için seçtık. Buyursunlar efendim.

1) Big Little Lies

HBO’nun gizem dolu yeni draması müthiş oyuncu kadrosu ve kendine has üslubu ile uzun soluklu bir dizi olacağı izlenimini veriyor.

2) Girlboss

Anarşist bir hayattan dünyanın en sıradışı giyim markasının CEO’luğuna giden yolculuk. Netflix’in son çalışması için tam anlamıyla feminen bir dizi diyebilirim. Kadınlar çok sevecek.

3) A Series of Unfortunate Events

Daha önce sinemalarda Jim Carrey’nin oynadığı filmini izlemiştik ve çoğunluk da sanırım beğenmiştir. İşte How I Met Your Mother dizinin yıldızı Neil Patrick Harris’in başrolünde yeniden hayat bulan Talihsiz Serüvenler Dizisi Netflix’in şüphesiz 2017 yapımlarındaki en dikkat çekici dizi olarak göze çarpıyor.

4) Taboo

Tom Hardy’nin başrolündeki dizi hakkında henüz yazımız yok çünkü bir bölüm izlemek yazıyı yazırlamak için yeterli olmayacaktı. BBC’nin dizisi gotik ve viktoryen dönemi harmanlamış İngiltere’nin kolonilerle dünyaya hakim olduğu zaman diliminde geçiyor. Ağır bir ilerleyişi olsa da sinema dünyasının kaliteli isimlerini dizi platformlarında görmek diziyi izlemek için başlı başına bir sebep diyebiliriz.

5) 13 Reasons Why

Basit bir ergen draması beklentisiyle izlemeye giriştiğim dizinin birkaç bölüm sonra bağımlısı oldum. Kesinlikle vakit ayırmaya değer bir yapım. Detaylı incelemesi yukarıdaki linkte.

Bir Diğer Listemiz ; Fiilen Bitmiş Ruhen Bitmemiş Efsane 10 Yabancı Dizi

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazar: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

3 Replies to “2017’de Başlayan En İyi 5 Yabancı Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.