Kasım’ın 2. haftasında popüler dizi platformu Netflix üzerinde yayınlanacak olan Bir Başkadır isimli dizi hem Türk dizisi olması hem de başrolde başarılı oyuncuların olması sebebiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ayrıntılar..

Netflix Türk dizileri kapsamında koleksiyonunu genişletmeye devam ediyor. Bu sırada da en popüler Türk oyuncuları Netflix’te görme imkanını bize sunuyor. Online dizi platformunun Türkleri kendine bağlayacak sıradaki atağı ise Bir Başkadır isimli dizinin ilk sezonu.

Dizinin yaratıcıları Ali Farkhonde ve Berkun Oya. Ali Farkhonde’yi Operasyon: Argo, Dört Duvar Arası Kapanmaz Ki! Ve Tenakuz filmlerinden tanıyoruz. Berhun Oya’yı ise İyi Seneler Londra, Azizler, İntikam, Masum, Son, Filler ve Çimen gibi dizi ve filmlerden tanıyoruz. Oldukça başarılı yapıtlara isimlerini yazdıran bu yapımcılara ise başrolde ülkemizin en başarılı oyuncuları eşlik ediyor. Öykü Karayel, Tülin Özen, Funda Eryiğit, Bilge Önal, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy, Fatih Artman ve Defne Kayalar rollerini çok güzel şekilde icra ediyorlar.

Dizinin en dikkat çekici noktası, fragmanın başında karşımıza çıkan tesettürlü Öykü Karayel. Güzel oyuncu, oyunculuğun çok farklı rollere girmek olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bir Başkadır Konusu

Bir Başkadır isimli dizi, 8 bölüm olarak izleyici ile buluşacak. Bir günde bitirilecek olan mini dizi, Kasım’ın 2. haftasında vizyona giriyor.

Dizinin konusu ise hemen hemen hiçbirimize yabancı değil. Dizideki kişiler farklı ekonomik ve sosyal düzenlerden İstanbul’a göç etmiş kişiler. Farklı ve ortalama hayat yaşayan kişiler İstanbul’daki canlı, renkli ve hareketli yaşamla yüz yüze geldiklerinde ise çok farklı tepkiler doğuyor. Dizideki hangi karakter bu canlı hayata ayak uydurabilecek, hangi karakter ise büyük hesaplar içine girecek merak konusu.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin