Bloodline | Tanıtım

Bizde de çokça örneği bulunan aile draması diziler arasında hiçbir dönem modası geçmeyen bir alt tür bilinir.

Yine onlardan biri olan Bloodline dizisi varlıklı Rayburn ailesinin problemli oğlu Danny’nin aile topraklarına geri dönmesiyle açılıyor.

Geldiği her dönemde ailenin başını derde sokan Danny kardeşleri ve babası tarafından pek desteklenmese de annesiyle olan bağını her seferinde kullanarak aile içindeki yerini korumaya çalışmaktadır. Ancak her başarısız iş girişimi ve kavgacı yapısı yüzünden aile ismini sürekli lekelemesi yüzünden kendisi de artık kendisinden ümidi kesme noktasına gelmiştir.

Son bir çaba ile aileye tekrar dahil olduğunda ise kardeşler yine tedirgindir ancak polis olan kardeş John Danny’nin yanında yer alır ancak bu cömertliğin altında sağlam gerekçeler vardır.

Dizi başlarda bir Six Feet Under havası veriyor ancak sonra biraz Dallas’a biraz da Sopranos’a selam yolluyor. Saydığım diziler kadar cüretkar değil ama onlardan daha gizemli ve merak uyandırıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bu aralar kuzu kuzu Mayıs ayının gelmesini bekliyor. Şu anda 3.sezonda. Evet yine bir Netflix dizisi

Bloodline Fragman

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazan: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.