How to Get Away with Murder | Dizi Öneri

Dizi ya da film her ne izliyorsak her şeyin bir sınırının olması gerektiğini düşündüğümüz anlar vardır. Çoğunlukla bu anlarla karşılaşırız ancak ne zaman ahlak kurallarının iflas ettiği, yozlaşmanın kanıksandığı bir an varsa nedense bu hep adalet ve hukuk düzleminde bir sahneyle oluyor.

How to Get Away with Murder dizisi de bir grup hırslı hukuk öğrencisinin onlardan daha hırslı eğitmenlerinin merkezinde şekilleniyor. Öncelikle Profesör Annalise Keating’in (Viola Davis) radarına girmek için sınırlarını zorlayan öğrenciler daha sonra hocaları için oldukça ilginç şeyler yapmaya başlayacaklar.

Amerikan film endüstrisinin bazen bir film sahnesi bazen de filmin ta kendisi olarak işlediği mahkeme salonu temalı işlerin bir yenisiyle karşı karşıyayız. Senaryonun akıcılığı ve gizemi başarılı oyunculukla birleşince hukuk konulu dizinin uzun soluklu olacağını tahmin etmek pek de zor değildi açıkçası. Şu anda dördüncü sezonunu bekleyen How to Get Away with Murder devam eden kaliteli yabancı dizi tavsiyeleri arayanlar için uygun bir opsiyon olarak değerlendirilebilir.

Hukuk, dram, gerilim ve gizem gibi farklı türleri tek bir düzlem içerisinde yediren dizinin pilot bölümüne şans vermenizi tavsiye ediyorum. Zaten ilk bölümü izledikten sonra gerisi sizin için çorap söküğü gibi gelecektir.

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazar: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.