İletişim

İLETİŞİM

E-Posta: dizitavsiyeleri@hotmail.com


HAKKIMIZDA

– Sitemiz adından da anlaşılacağı üzere ağırlıklı olarak yabancı diziler üzerine bilgi verici içerik sağlayan bir dizi blogudur.

HUKUKİ

– Sitemiz üzerinden herhangi bir illegal yayın ve paylaşım yapılmamaktadır. İçerik olarak dizi tavsiyeleri ve tanıtım videoları ağırlıklı olarak bir yayın anlayışı mevcuttur. Bununla birlikte temsil ettiğiniz marka, kişi, kurum ve kuruluşlarla ilgili yazılarda istemediğiniz bir durumla karşılaştığınız takdirde e-posta aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KULLANIM ŞARTLARI

– Tüm yazılar yazarların sorumluluğunda olmakla birlikte izinsiz paylaşılamaz, kopyalanamaz. Eğer içeriğimizi beğendiyseniz ve kendi sitenizde paylaşmak istiyorsanız bağlantıyı yazı içine yerleştirmek kaydıyla kullanabilirsiniz.

– Dizi Tavsiyeleri (dizitavsiyeleri.com) sitesinde yazan tüm yazılar genel – geçerliliği olmamakla birlikte herhangi bir bağlayıcılığı da yoktur. Siteyi ziyaret eden her özel – tüzel kişiler bu kuralların tamamını kabul etmiş sayılır.

– Dizi Tavsiyeleri (dizitavsiyeleri.com) bünyesinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

REKLAM

– Dizi Tavsiyeleri (dizitavsiyeleri.com) , reklam verenlere kendi hedef kitlelerine uygun bir şekilde, reklam verenlerin istediği reklam modelleriyle hizmet vermektedir. Bu reklamların fiyatlandırması, dönemleri ve diğer tüm sorularınız için üstteki e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizle ilgili her türlü öneri ve eleştiriyi aşağıdaki adresler aracılığıyla tarafımıza yapabilirsiniz.