Intelligence | İnceleme

Lost ve Magnum reklamlarından sonra pek ortalıkta gözükmeyen Josh Holloway’in 2014 yılında CBS için işbirliğinde olduğu Intelligence uzun ömürlü olamadı.

Vücudundaki mikroçip yardımıyla ülkesine istihbarat sağlayan ajan Gabriel’i canlandıran Josh Holloway CBS’in dizi tutturma konusundaki sıkıntısını yine bitiremiyor. Bilimkurgu aksiyon konulu dizilerde genelde belirli bir kısır döngüyü kıracak kurgusal zekaya pek rastlayamıyoruz bu günlerde.

Dizinin gidişatını ilk 5-10 dakikada çözmek izleyicisine ne derece keyif vereceğini gözler önüne sermişti. Yan rollerde CSI TRT’nin kadrolu elemanı Marg Helgenberger ve ilk defa gördüğüm Meghan Ory yer alıyor.

Karakterlerin karşısına sağlam bir anti karakter çıkartamadıkça yabancı bilimkurgu dizilerinde ekmek yemek oldukça zor. Nitekim de öyle oldu ve CBS 13 bölüm yayınladıktan sonra Intelligence’ın fişini çekti. Josh Holloway de Lost sonrası günlerini aramaya devam ediyor.

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazan: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.