LA to Vegas | 2018 Komedi Dizisi Önerisi

Yeni yılda yeni diziler gelmeye başlarken eksik olan parça da tamamlandı. 2018 yılının ilk komedi dizisi LA to Vegas FOX’ta yayınlanmaya başladı.

Her hafta belirli günlerde Los Angeles’tan Las Vegas’a uçan bir uçağın içerisinde kabin ekibi ve yolcular arasında geçen ilginç olaylar ve maceraları konu edinen dizi özgün karakterleri ve kaliteli oyuncu kadrosuyla kalıcı olmaya aday gözüküyor. Ki kanalın yapım şirketinden ek bölüm talep etmesi de söylediklerimizi doğrulamakta.

Megaloman bir kaptan olan Dave (Dylan McDermott), kendini çalıştığı kuruma yakıştıramayan ve sürekli alternatif çıkış yolları arayan hostes Ronnie, onun şahsına münhasır çalışma arkadaşı Bernard dizinin öne çıkan karakterleri olarak göze çarpıyor. Bunun dışında Peter Stormare her hafta kumar oynamaya uçakla seyahat eden Artem karakteriyle dizide kemik kadronun içerisinde yer alıyor.

Genel hatlarıyla baktığımız karakter özgünlükleri yeterli seviyede diyebiliriz. Elbette Amerikan dizi – film endüstrisi belirli klişeleri sürekli kullanmak zorunda hissediyor. (Eşcinsel karakter kullanımı, dengesiz hareketleriyle nam salmış Doğu Avrupalı yada Rus uyruklu bir karakter, kıl davranışlar sergileyen bir İngiliz asıllı karakter gibi vs.) Bunlar doğru şekilde kullandığında ve ek olarak daha çok karakter dahil edildiğinde çok da eğreti durmadığını söyleyebilirim.

Zaten amaç günde 20 – 25 dakika ayırıp gülüp kafayı resetlemekse çok da detaylara takılmamak lazım. İzlediğiniz süre boyunca kendine bağlayan akıcı bir dizi LA to Vegas. 2018’in ilk komedi dizisini izlemenizi öneririm.

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazar: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.