Star Wars: Underworld 2018’de TV’de !

Çok uzun süredir televizyon için gündemde olan Star Wars:Underworld dizisi 1 saatlik bölümlerle 2018’de ekranlara gelecek.

George Lucas’ın çok uzun bir süre yayın hakları noktasında HBO’ya direndiği bilinen bir konu, sanırım bu projenin de biraz gecikmesinin sebebi de bu olabilir. Yayıncısı olmayı isteyen çok kanal var ancak gerçek şu ki Star Wars gibi yapımın dizisini HBO’dan başka kaldıracak bir kanal göremiyorum.

Ancak HBO genelde yayınladığı tüm dizilerin tüm haklarını satın almasıyla ünlü bir kanal. Bu durum da Lucasfilm’in sadece dizi için değil film noktasında da birtakım tavizleri vermeyi doğurabilecek bir anlaşmaya yanaşmamasını açıklıyor. Gecikme kaynağı kesinlikle Lucasfilm ancak bu durumu anlayışla karşılamak gerekiyor.

Şu anda ise konuşulanlar yayın hakları konusunda ABC ve HBO‘nun rekabet içerisinde oldukları. Gelişmeler oldukça bu konuyu güncelleyeceğiz.

Bu Dizilere Bakmadın Mı ?

Yazar: Yusuf

Oz'la başlayan yabancı dizi bağımlılığı Six Feet Under, Rome, Prison Break ile devam etti. Yeni dizileri gördükçe geçmişi yâd etmekten kendini alamasa da hem kendisi hem de sizler için iyiyi bulma gayretiyle kendini paralıyor. Bu aralar House of Cards, Game of Thrones izliyor. Yakında pilot bölüm izlemekten ölecek.

1 Yorum “Star Wars: Underworld 2018’de TV’de !”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.